Projekty domów z poddaszem są swoistym kompromisem pomiędzy możliwościami płynącymi z formą domu jednopiętrowego a wielopiętrowego. Poddasze pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowej, która stanowi dodatkową izolację cieplną i może zostać zagospodarowana na wiele sposobów. Marzysz o funkcjonalnym domu z poddaszem?  Sprawdź, co mogę Ci zaproponować.

Projekty domów z poddaszem

Zalety domów z poddaszem

Dodatkowa przestrzeń poddasza umożliwia zwiększenie powierzchni użytkowej budynku przy jednoczesnych ograniczeniach związanych z założeniami warunków zabudowy. Dodatkowe piętro zwiększa funkcjonalność domu, umożliwiając prosty podział na strefy - sypialną, dzienną czy gospodarczą. Pamiętać jednak trzeba o konieczności umieszczenia klatki schodowej oraz związanych z formą poddasza skosów. Okna połaciowe doskonale oświetlą wnętrze pomieszczenia, wykorzystując światło naturalne. Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dobrze sprawdzi się i w Twoim przypadku, skontaktuj się i umów na rozmowę w Poznaniu.

Projekty domów z poddaszem

Mieszkaj funkcjonalnie

Moje biuro projektowe oferuje kompleksową usługę na terenie Poznania i okolic. Projekty domów, które wykonuję to suma moich doświadczeń, wiedzy oraz oczekiwań klienta, które sprawdzają się lepiej niż zuniwersalizowane propozycje zabudowy. Koncepcje architektoniczno-budowlane przygotowane przez architekta z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych mieszkańców przekładają się na praktyczną i funkcjonalną aranżację wnętrz, która dla każdego może oznaczać co innego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ