Kompleksowo projektuję
domy i wnętrza
Wyręczam Cię we wszelkich formalnościach.
Oddaję dom do użytku i kontroluję realizację.
Ze mną droga do własnego domu jest krótsza!

Oferta - projektowanie wnętrz i domów


Indywidualne projektowanie domów

Ze mną zbudujesz dom, o jakim zawsze marzyłeś. Realizuję indywidualne projekty domów w Poznaniu i okolicy, w stylu zgodnym z Twoimi upodobaniami: od klasycznego po nowoczesny. Realizuję zlecenia wyłącznie z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Moje doświadczenie i praktyczna wiedza gromadzone już od 1999 r. zapewniają realizację bezpiecznych i ekonomicznych domów. Moja usługa jest kompleksowa i obejmuje takie etapy jak:

  • uzyskanie warunków zabudowy
  • indywidualne konsultacje z klientem
  • stworzenie projektu budowlanego
  • uzyskanie pozwolenia na budowę
  • projekt wnętrz
  • nadzór autorski
  • oddanie budynku do użytku

Moim celem jest stworzyć dla Ciebie inspirującą i komfortową przestrzeń – dom, w którym będzie Ci się dobrze mieszkać.

Więcej niż projektowanie domów

Projektowanie wnętrz

Projektuję wnętrza domów, mieszkań, biur i budynków użyteczności publicznej w Poznaniu i okolicy. Moim priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej i wysmakowanej przestrzeni, która spełni Twoje oczekiwania. Projekty wnętrz realizuję w czasie od miesiąca do dwóch miesięcy. Działam z najwyższą dbałością o detale, przy aranżacji dobieram wysokiej jakości materiały i troszczę się o spójność stylu projektowanych wnętrz.

Formalności związane z budową

Wyręczam Cię w sprawach administracyjnych związanych z budową domu. Uzyskuję warunki zabudowy oraz wszelkie pozwolenia. Po zakończeniu budowy oddaję dom do użytku. Dzięki temu masz pewność, że budowa spełnia wszelkie wymagania prawne i wymogi bezpieczeństwa.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ