O mnie
Doświadczenie i pasja
Tworzę projekty domów i wnętrz,
które odzwierciedlają styl
i potrzeby moich klientów. Zobacz!

O mnie


Projektowanie architektury i wnętrz

Architektura to mój zawód i pasja. Zajmuję się projektowaniem architektury oraz wnętrz. Specjalizuję się w projektowaniu wszelkiego typu domów mieszkalnych. Moje dotychczasowe projekty z Poznania i okolic są najlepszą rekomendacją moich usług – spójne, ładne i przede wszystkim przyjazne dla jego mieszkańców.

Dzięki mojej pracy do domów swoich marzeń wprowadziły się dziesiątki rodzin. Ich zadowolenie z nowego domu jest również dla mnie ogromną motywacją do dalszego tworzenia wyjątkowych projektów domów. Jak każdy dobry architekt, zawsze staram się, aby moje domy przekraczały oczekiwania klientów.

Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami architektury i realizacjami, być może dostrzeżesz tam dom, o jakim zawsze marzyłeś.

Kompleksowy projekt domu

W ramach kompleksowego projektowania domów, realizuję wszystkie usługi związane z budową domu w Poznaniu i okolicy. Ze mną otrzymujesz wszystko w jednym miejscu – od usług doświadczonego architekta, obsługi administracyjnej po oddanie budynku do użytku oraz projektowanie wnętrz. Zapraszam na spotkanie, podczas którego poznam Twoje oczekiwania i potrzeby.

Mam 18 lat doświadczenia w branży, co przekłada się bezpośrednio na czas i jakość realizacji zlecenia. Mam podejście praktyka, tzn. potrafię przewidzieć trudności i szybko odnajdywać skuteczne rozwiązania. Koordynuję cały proces realizacji, aby osiągnąć cel – pomóc Ci zbudować dom, o jakim marzysz. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ