Od 18 lat przygotowuję projekty domów jednorodzinnych m.in. w Poznaniu. Projekty domów piętrowych charakteryzują się mniejszą powierzchnią zabudowy niż domy parterowe o tej samej powierzchni użytkowej. Doskonale sprawdzą się dla rodzin z dziećmi, rodzin wielopokoleniowych oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie przestrzeń. Możemy w nich zastosować różne rodzaje dachów - płaskie, jednospadowe, dwuspadowe, wielospadowe i inne. Wybór konkretnego rozwiązania umożliwia stworzenie dodatkowej przestrzeni w postaci loggi czy tarasu.

Projekty domów piętrowych

Mieszkaj funkcjonalnie

Bryła domu wielopiętrowego daje różne możliwości rozwiązań architektonicznych. Propozycje, które przygotowuję, tworzone są w oparciu o potrzeby mieszkańców - ilość i wielkość pomieszczeń, ich charakter oraz układ powinien w pełni odpowiadać indywidualnym wymaganiom, a rozwiązania architektoniczne być funkcjonalne i przyjazne użytkownikom. Dwie kondygnacje, pozbawione skosów, dają większe możliwości zagospodarowania przestrzeni niż jednopiętrowy dom z poddaszem. Przy projektowaniu domu piętrowego zwracam uwagę na możliwość podpiwniczenia czy wielkość garażu lub innych, dodatkowych pomieszczeń gospodarczych.

Projekty domów piętrowych

Postaw na doświadczenie

Projekty domów piętrowych przygotowywane przez doświadczonego architekta są receptą na sukces. Oferuję swoje usługi w Poznaniu i okolicach. Moja usługa jest kompleksowa i obejmuje wszystkie etapy od wstępnych konsultacji aż po oddanie budynku do użytku. Wspólnie stworzymy piękną, komfortową i funkcjonalną przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ