Nie znalazłeś jeszcze dobrego architekta w Poznaniu? Wykonuję projekty domów parterowych o prostej lub bardziej skomplikowanej formie. Budynki jednopoziomowe mogą mieć dachy m.in.: płaskie, jednospadowe, dwuspadowe, czterospadowe i inne. Tworząc projekt zawsze zwracam uwagę na indywidualne preferencje klienta oraz przestrzeń, w którą wpisuje się budynek. Ważne jest, żeby korespondował z otoczeniem, ale i spełniał oczekiwania mieszkańców.

Projekty domów parterowych

Zalety domu parterowego

Dom parterowy to jednopoziomowe rozwiązanie dzięki któremu bryła wydaje się niezwykle lekka. Bryła daje wiele możliwości, podobnie jak niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością stworzenia wyraźnego podziału na strefy: dzienną, gospodarczą i sypialnianą. Projekty domów parterowych z garażem przylegającym do części mieszkalnej przygotowane są z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pomieszczenia na jednej wysokości, bez skosów, pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Brak schodów to zdecydowane udogodnienie dla rodzin z dziećmi, osób starszych czy mających problemy z poruszaniem się.

Projekty domów parterowych

Funkcjonalny układ pomieszczeń

Nowoczesny dom to przede wszystkim funkcjonalny układ pomieszczeń. Podczas przygotowywania projektów jestem w stałym kontakcie z klientem i staram się uwzględnić wszystkie jego sugestie, tak, by gotowy projekt stanowił odwzorowanie jego oczekiwań. Marzysz o funkcjonalnym domu, w którym wszystkie sypialnie mają wyjście na ogród? Spodobały Ci się projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym? Indywidualne podejście to dewiza mojego biura projektowego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ