Od 1999 roku przygotowuję projekty domów, w tym jednorodzinnych, na terenie Poznania i okolic. Nie podaję gotowych, uniwersalnych rozwiązań, priorytetem jest dla mnie rozmowa z klientem i dopasowanie koncepcji do jego indywidualnych oczekiwań.

Przygotowuję projekty domów jednorodzinnych:

Zapoznaj się z portfolio bezpiecznych i ekonomicznych domów jednorodzinnych, które stanowią realizację moich projektów.

Projekty domów jednorodzinnych

Kompleksowa usługa

Jako architekt z 18-letnim stażem wiem, jak ważna jest funkcjonalność przestrzeni użytkowej i jasny układ pomieszczeń. Wspólnie dostosujemy liczbę pięter, pomieszczeń i wielkość do warunków zabudowy oraz indywidualnych preferencji i potrzeb. Moje realizacje obejmują zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty. Moje biuro projektowe oferuje kompleksową usługę na terenie Poznania i okolic, która obejmuje etapu od rozmów wstępnych na temat projektu aż do oddania gotowego budynku do użytku. Zajmę się wszystkimi formalnościami, koordynując proces realizacji projektu Twojego wymarzonego domu jednorodzinnego.

Projekty domów jednorodzinnych

Projektowanie wnętrz

Projektuję również wnętrza domów, tworząc estetyczną, wysmakowaną i funkcjonalną przestrzeń, która odpowiada Twoim upodobaniom. Każdy projekt poprzedza rozmowa z klientem - zależy mi na stworzeniu aranżacji, która będzie spełniała przede wszystkim Twoje oczekiwania. Ogromną wartość mają dla mnie materiały - do realizacji projektów zawsze wybieram te najwyżej jakości.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ